2009-2013

Beidzot ielieku atrādīt pūķi. Pabeidzu jau janvārī, bet nekādi nespēju ierāmēt - nestandarts. ad nu beidzot rāmi dabūjām ar Dāvi un viņš pats to nokrāsoja.


Tā kā Dāvim iznāca vilšanās ar Ziemassvētku dāvanu, jo nu tā sanāca, kad izšuvums netika uzdāvināts, tad nu es apsolīju izšūt lielu skaistu pūķi. Sen jau sapņu Mēness pūķi biju noskatījusi un visi diegi, pērles un audums man jau bija sapirkts.
Te nu ir iesākums 2 nedēļās....raiti šujas un ļoti patīk krāsas...gaidu brīdi, kad vajadzēs sākt šūt ar metāliskajiem kreinika diegiem un pērlēm.....

Šogad mana mūza ir aizlidojusi no izšuvumu laukiem uz citām pļavām. Tā nu tas ir ar padarīta darba sajūtu - pabeidzu darbiņu Dzimšanas dienas apdāvināšanās projektam, ko rīkoja krustduriens. lv un tagad atpūšos, bet nu cik zinu sevi. ne uz ilgu laiku.
Estii dzimšanas dienas dāvana, skatiet un novērtējiet - adīti mauči - roku sildītāji no suņu vilnas un pērlēm, piezīmju grāmata šuvējai un lādīte visādiem niekiem - adatām, diegu galiem, pērlēm

Daudz laimes dzimšanas dienā Estii, ceru, ka patīk un noder sadzīvē!

2010 gads
Šeit ir mana dzimšanas dienas dāvana draudzenei - kaislīgai zirgu fanei Žannai. Uz tumši zilas 18. kanvas ar 2 DMC diegiem ntajās krāsās. Darbs vedās viegli, neaprēķināju auduma lielumu pareizi un gandrīz pietrūka auduma - tāpēc viena mala noformēta ar ķiršsarkanu paspartū.
 
Iesaistījos jaunā Robin Roundā - slepenie dzimšanas 
dienu apdāvinātāji, nu un man tika forša jubilāre - 
pičupele - te ir romantiskā dāvana, ko sarūpēju.
 spilvens tuvplānā
 kastīte tuvplānā un rota tajā...mana nākamā slimība - pērļošana


 Pagājušo Ziemassvētku dāvana cāļa tusiņa meitenei - Deziderijai, ceru, ka viņai patika. Mani fascinē Powela darbi, noteikti vēl kādu izšūšu.

Slepenā Ziemassvētku dāvana mari!! Bija ko noņemties - jo sīkākas darbs, jo lielāks piņķris, bet nu tas ir to vērts - eglīša mantiņa superr.
Tedijas mazulim šuvu pūriņu, te ir mana daļa no kopīgā pūriņa.
Pavasarīgā dāvana, kas aizceļoja uz tālo Hollandi Ilzei, ļoti gribējās ko pavasarīgu, bet ar ledus pieskārienu - tad eksperimentēju ar pērlītēm - sasalušām ledus lāsītēm.
Esmu kaķu fane no bērnības...līdz kapa malai
Tā arī viss sākās pa nopietnam - piedalījos savā pirmajā Round Robinā un protams ar kaķiem...
slimoju ar izšūšanu vēl joprojām ..