ceturtdiena, 2016. gada 22. decembris

Ziemassvētku apdāvināšanās

           Šo 2016. gadu noslēdzot meitenes Krustduriens.lv  mājas lapā sarīkoja apdāvināšanās loteriju, jeb izlozējām savu slepeno apdāvināmo. Man iekrita loze apdāvināt Nesshux jeb Andu.
Te ir nosūtītā dāvana:


      Tā kā Anda savās vēlmēs negribēja neveselīgus kārumus un viņu interesē latviskais un veido savas ģimenes tradīcijas, kā arī Anda ir laba rokdarbniece, tad izvēle ir kritusi uz daudz raibām lietām :). Saliku dažādas pašu audzētas un lasītas zāļu tējas, , recepšu grāmatu un Saules gadskārtas grāmatu ar kalendāru un cimdiņu kalendāru. Dažus veselīgus kārumus - dzērvenes pūdercukurā un smilšērkšķu marmelādi, dažas uzlīmītes un izšūtu apsveikuma kartiņu, vēl šis tas.
          Neriskēju sūtīt ar Latvijas pastu, nosūtīju ar Omnivu un re, jau trešā dienā tā tika piegādāta adresātam - Priecīgus Ziemassvētkus Nesshux.


          Ar nepacietību gaidīju savu paciņu - dāvaniņu, jo gribēju zināt, kura meitene ir mans "Ziemassvētku vecītis". Re kā  - saņemot un atverot paciņu uzzināju - Nesshux mani apdāvina!!! Cik jauka izloze ir bijusi!
          Manā paciņā ir jauki kārumi - cukāti (ārkārtīgi garšīgi) un ķirši šokolādē (tie pazuda visātrāk), skaista latvisko rakstu svece, kartiņa un skaista izšūta eglīšu mantiņa. Liels paldies Anda, cik jauki ir saņemt  šādu dāvanu!

1 komentārs: